DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ | Keops Fotoğrafçılık

DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

         Düğün fotoğraf çekimi, düğün organizasyonunun en önemli ve en fazla stres yaratan işlerinden biridir. Hayatın en önemli günü olan düğün için yapılan hazırlıkların arasında en iyi fotoğraf stüdyosunu bulmak ve tam olarak ne istediğinizi anlatmak başlı başına bir iştir.

Düğün fotoğraf çekimi denildiğinde sadece gelin-damat ve misafirlerin fotoğrafları anlaşılmamalıdır. O günün tüm detaylarının belgelendiği bir albüm oluşturmak için daha kapsamlı bir planlama yapmak gerekir.

Gelinlik provası, pasta seçimi, yüzük alış-verişi, mekanın hazırlanması, menü seçimi, müzik tercihleri, dans provaları, davetiye dağıtılması, kuaför süreci, araba süslenmesi, geleneksel ritüeller gibi anlar da düğün fotoğraf çekimine dahil edilerek her anın unutulmaz olması sağlanabilir. Hazırlıklar esnasında yaşananlar, ufak tefek aksilikler, yorgunluklar, eğlenceli anlar, gezilen mekanlar, yapılan alışverişin tüm detayları da albümünüzde yer alsın istiyorsanız, düğün fotoğraf çekimini geniş bir organizasyon olarak düşünmelisiniz. İşte bu da tamamen planlı ve profesyonel hizmet veren bir ekiple çalışmayı gerektirir.

Profesyonel düğün fotoğraf çekimi için kullanılan cihazlar özeldir. Üstün teknolojik özelliklere sahip ve yüksek çözünürlüklü bu makineler ile en güzel görüntüleri almak mümkündür. Bu sayede tüm düğün fotoğraflarınızı bir albümde toplayarak mükemmel bir arşiv oluşturabilirsiniz.

Ancak sizin düğün fotoğraf çekimi planınız sadece düğün gecesi veya düğün mekanındaki görüntülerin alınması ise hizmet kapsamının bu olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu durumda da düğün esnasında tüm davetlilerin ve anların doğru açıdan ve uygun ışık yakalanarak çekimi yapılacaktır.

Düğün öncesinde stüdyoda, evde veya istediğiniz herhangi bir açık yada kapalı mekanda özel mizansenler eşliğinde fotoğraf çekimi hizmeti de veren stüdyomuz, fotoğraf rötuşlama konusunda en gelişmiş bilgisayar programlarını kullanarak fotoğraflarda doğal bir mükemmellik sağlar.

       Düğün fotoğraf çekimi için bizim sınırımız sizin hayal gücünüzdür. Hayalinizdeki fotoğrafları ve zaman çizelgesini belirledikten sonra işi bize bırakın. Her ortam ve an için ayrı özellikte cihazlarla görüntüleme yapmak ve en profesyonel fotoğrafları hazırlamak konusundaki iddiamızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Siz düğününüzün diğer ayrıntıları ile ilgilenin, istediğiniz zaman ve yerde fotoğraf çekmek bizim işimiz.

Çekmiş Olduğumuz Fotoğraflarımızdan Bazıları

TOP